O nas

Jesteśmy polską firmą farmaceutyczną z niemal 20-letnim doświadczeniem. W naszej codziennej pracy cenimy profesjonalizm, innowacyjność i nieustanny rozwój. Wszystkie produkty dostępne w sklepie Genexo24 powstają z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu naszych Klientów oraz ich bliskich. Od wielu lat mamy przyjemność plasować się w czołówce uznanych firm w zakresie diabetologii. Nieustająco dbamy o ulepszanie i poszerzanie naszej oferty, dostarczając nowoczesne produkty w zaawansowanych technologiach. W ostatnich latach rozszerzyliśmy ofertę o wysokiej jakości, certyfikowany sprzęt do domowej diagnostyki i terapii m.in. ciśnieniomierze, termometry i inhalatory.

W asortymencie Genexo24 znajdują się m.in.:

  • wyroby medyczne, 
  • kosmetyki,
  • testy diagnostyczne,
  • wysokiej jakości suplementy diety w opatentowanej technologii liposomalnej.

Przykładamy ogromną wagę do najwyższej jakości, co potwierdzają certyfikaty i opinie referencyjnych ośrodków medycznych. Produkty Genexo cieszą się uznaniem i zaufaniem wielu Klientów, efektem czego są prestiżowe nagrody przyznawane naszym markom. 

Cieszymy się, że możemy dostarczać naszym Klientom produkty skuteczne, bezpieczne i cenione zarówno przez personel medyczny, jak i Klientów.

Nasze marki

Płatności obsługuje: